бульвар Шкiльний, буд. 1

У К Р А Ї Н А

ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від  «__30___»      ____04_____  2020  №  1856

___62_____сесії ______7_________скликання

 

Про надання згоди на передачу в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Шкільний, 1, Южноукраїнськ» житлового будинку №1, розташованого на бульварі Шкільному у місті Южноукраїнську та списання багатоквартирного будинку з балансу комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

Розглянувши клопотання голови правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Шкільний, 1, Южноукраїнськ» (додається), відповідно до законів України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301, керуючись п.5 ст.16, ст.ст.25,26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати згоду на передачу в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Шкільний, 1, Южноукраїнськ» житлового будинку №1, розташованого на бульварі Шкільному у місті Южноукраїнську.
  2. Списати з балансу комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» житловий будинок зазначений в п.1 цього рішення та об’єкти, що розміщені на прибудинковій території.
  3. Погодити акт про списання багатоквартирного будинку, зазначеного в п.1 цього рішення, з балансу комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (додаток 1).
  4. Комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (Гульман) здійснити передачу технічної документації та іншої передбаченої законодавством документації на багатоквартирний будинок №1, розташований на бульварі Шкільному у місті Южноукраїнську, об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Шкільний, 1, Южноукраїнськ» за актом приймання-передачі.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, адміністративно-територіального устрою, розвитку громади, децентралізації, інновацій та інвестицій (Зеленюк) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

Міський голова                                                              В.К. Пароконний

Погоджено у відповідності до посадового

обов’язку, директор департаменту інфраструктури

міського господарства Южноукраїнської міської ради

_________________ Х.Д. Волчко.

т. 5-99-73

http://yu.mk.ua/akts/show/14800