Вимога трудового колективу КПЖЕО

1 серпня біля виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась попереджувальна мирна акція протесту проти свавілля міського голови та підконтрольних йому депутатів щодо комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання». Працівники комунального підприємства вимушені звертати на себе увагу  акціями протесту. Адже сьогодні міська влада не чує людей. Всі працівники стурбовані тим, що можуть залишитися без роботи. А в нашому місті, крім АЕС, більше і ніде працювати.

За день до акції представниками профспілки КП ЖЕО було проведено зустріч з міським головою та вручено йому наші вимоги. Але реакція міського голови була зворотною — не за людей та їх робочі місця, а проти. Тому колектив вимушений вийти і заявити про себе!

І, як і завжди,міський голова, вийшовши до людей тільки після запрошення  представників КП ЖЕО, не відповів на жодне з питань та винив у всьому депутатів і керівників ОСББ.

Тоді що робить ця людина у кріслі мера? Отримує заробітну плату і не несе відповідальності ні за що!

Ми публікуємо вимоги нашого трудового колективу і просимо містян підтримати нас. Адже це наше з Вами місто і нам з вами у ньому жити.

ВИМОГА

колективу комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

 

         Керівником комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман Зінаїдою Сергіївною  на межі можливого і виключно в рамках діючого законодавства вживаються всі заходи для забезпечення належного функціонування підприємства, в якому трудиться колектив, спроможний на виконання завдань всіх рівнів складності. Проте, незважаючи на аргументовану позицію колективу підприємства, ретранслятором якого і стала на попередній сесії ради наш керівник, депутатським корпусом було зобов’язано Гульман З.С. надати депутатам на наступній черговій сесії Южноукраїнської міської ради позачерговий звіт про роботу підприємства.

        Враховуючи негативні тенденції обговорення даного питання на сесії, та відверто агресивні випади деяких депутатів на предмет якості роботи підприємства, колектив КП ЖЕО не може стояти осторонь в той час, коли неправдиві чутки, негативні вислови, та непідтверджені фактами і озвучені некомпетентні сумніви щодо нормальної роботи підприємства під керівництвом Гульман З.С., поширюючись містом та в органах місцевого самоврядування, створюють негативний імідж людині, яка більше 30-ти  років працює в житлово-комунальній сфері, та завдяки якій Наше підприємство було виведене із фінансово-катастрофічної ситуації, і у подальшому стало найкращим у своїй сфері в області та одним з найкращих у країні, завдяки якій Ми, на новоствореному конкурентному ринку надання послуг з управління житловими багатоповерховими будинками, змогли відстояти свій колектив, підтвердити свою затребуваність територіальною громадою та сподіватися на краще як для підприємства так і для колективу в цілому. В лютому 2019 року, директор підприємства разом з колективом, не дочекавшись участі органів міського самоврядування, вирішили піти до людей із презентацією для мешканців міста нашого підприємства, нашого фахового колективу, наших бажань та можливостей виконувати для їх будинків  функцію управителя. Ми, в реагування на не проведення конкурсу та повною бездіяльністю щодо цього питання Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету, скористались правом та виконали величезну роботу із проведенням зборів співвласників, та збереження за підприємством права конкурувати на ринку послуг. Ми отримали досить гарний результат за підсумками цих зборів (67 укладених договорів із 84 проведених зібрань).

Всі ці негативні тенденції непокоять колектив КП ЖЕО, адже вони, без належної, об’єктивної оцінки з Вашого боку можуть стати каталізатором визнання роботи директора КП ЖЕО незадовільною та подальшого  звільнення нашого керівника..

         Як відомо, Гульман Зінаїда Сергіївна, працюючи з 1987 року в ЖКУ ЮУ АЕС майстром, інженером з технічного нагляду, а далі – старшим майстром ЖЕД, начальником ЖЕД-2 у новоствореному у 2001 році КП ЖЕО, а з 2005 року – директором КП ЖЕО, заробила собі імідж дуже відповідального, ініціативного працівника, справедливого та успішного керівника, який завжди, нехтуючи власним часом та здоров`ям віддавала всі сили для належного, безперебійного функціонування підприємства, для належного та безпечного стану житлового фонду міста, для прибраних дворів, та охайних газонів. Врешті решт, для людей, що працювали з нею всі ці роки пліч-о-пліч, Гульман Зінаїда Сергіївна знана як керівник, яка завжди протягне руку допомоги працівникам у найскрутніші часи. Вважаємо, що наш директор заробила собі знану в місті репутацію суворого, але людяного та справедливого керівника, яка завжди ставилася із порозумінням як до проблем кожного окремого мешканця міста так і до проблем своїх підлеглих.

        Так, за часи перебування на посаді директора КП ЖЕО, Гульман З.С. отримала національний сертифікат (в результаті ранжирування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики) «Керівник підприємства-лідера КП ЖЕО»; була Державним керівником року; нагороджувалася відзнакою Національного бізнес-рейтингу орденом «За заслуги у професійній діяльності»; підприємство посіло перше місце серед підприємств комунальної форми власності за критерієм «Чистий прибуток» за основним видом діяльності КВЕД 70.23 «Управління нерухомим майном» у 2009 році»; отримала безліч подяк та грамот від міського голови, Миколаївського обласного центру зайнятості, Мінрегіонбуду та ЖКГ, Всеукраїнської асоціації спеціалістів з управління та утримання нерухомості «Укржитлоексплуатація», Управління ЖКГ облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників ЖКГ,  Миколаївського обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». Варто згадати і приїзд працівників житлово-комунальної сфери м. Нетішин з метою ознайомлення із діяльністю Нашого підприємства та переймання досвіду. Колеги із м. Нетішин залишилися в позитивному розумінні цього слова дуже вражені організацією роботи КП ЖЕО, оптимізацією штатної чисельності та поставленою роботою із боржниками.

         Красномовним показником успішної роботи Гульман З.С. на посаді керівника підприємства є її відзначення в березні 2013 року Подякою Прем`єр-міністра України.

          І з останніх досягнень підприємства, то наш колектив має змогу пишатися, що за підсумками загальнодержавного комплексного ранжування 311 430 юридичних осіб на основі аналізу фінансово-економічних показників визначено успішних представників національної економіки, за результатами чого КП ЖЕО отримало 8 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Динаміка вартості чистих активів» та 1 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Миколаївської області за показником Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг».

        В реагування на нові тенденції в сфері поводження з твердими побутовими відходами підприємство стало чи не піонером із запровадження системного сортування твердих побутових відходів по Миколаївській області.Наш досвід із сортування побутового сміття приїжджали досліджувати очільники обласної державної адміністрації, які залишилися задоволені побаченим.

        В контексті обговорення на сесії, то хочемо наголосити Вам,  що КП ЖЕО не провадить агресивної підприємницької практики, не порушує ЗУ «Про захист прав споживачів» та діє виключно в правовому полі. Зрозуміло, що декому можуть не подобатись активні дії КП ЖЕО, які на сьогодні обговорюються, адже нікому не потрібен сильний конкурент, який відповідає за свою роботу, звітує перед державними контролюючими органами, та бере на себе відповідальність, але це наше майбутнє та майбутнє наших сімей. Конкурентне, сильне КП ЖЕО, із успішним та таким, що викликає повагу у колективу керівником, якою і є  Зінаїда Сергіївна, є запорукою належного утримання житлового фонду міста, надійною опорою для функціонування органів місцевого самоврядування, запорукою нашої зайнятості та фінансової стабільності, в цей, доволі скрутний та економічно не стабільний період для держави.      

 25.07.2019року на офіційному сайті виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради опубліковано проект рішення «Про звіт директора комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман З.С. та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради  від 20.06.2018 №166 «Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.12.2016 № 310 «Про проведення конкурсу з призначення  управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську»  з виходом на захист мешканців міста від економічно необґрунтованих тарифів» та розпорядження міського голови за № 142-р «Про реагування на заяву директора комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман З.С. щодо її звільнення за згодою сторін, на спірну ситуацію зі створення Управителя на базі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» та про тарифні питання від Управителя». Ці документи є такими, що порушують чинне законодавство України, а самий зміст яких та задекларовані заходи не відносяться до компетенції міського голови та органів міської влади. Таким чином даними рішеннями ради та розпорядженням міського голови порушуються Закон України «Про житлово-комунальні послуги», Закон України «Про місцеве самоврядування», Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

              Враховуючи все вищевикладене Ми, колектив КП ЖЕО, вимагаємо:

  • не порушувати вимог Господарського Кодексу України і Статуту КП ЖЕО та не втручатися  в господарську діяльність підприємства;
  • не допустити порушення п.8.5 Статуту КП ЖЕО щодо недопустимості нарахування мінімальної заробітної плати працівникам нижче встановленого законодавством України мінімального розміру заробітної плати;
  • не звільняти директора комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман Зінаїду Сергіївну;
  • скасувати та зняти з публікації розпорядження міського голови за № 142-р «Про реагування на заяву директора комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман З.С. щодо її звільнення за згодою сторін, на спірну ситуацію зі створення Управителя на базі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» та про тарифні питання від Управителя»;
  • скасувати, зняти з публікації та не виносити на розгляд сесії Южноукраїнської міської ради проект рішення «Про звіт директора комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман З.С. та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради  від 20.06.2018 №166 «Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.12.2016 № 310 «Про проведення конкурсу з призначення  управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську»  з виходом на захист мешканців міста від економічно необґрунтованих тарифів».

                                                                                               Колектив Комунального підприємства  

                                                                                                «Житлово-експлуатаційне об`єднання»