Капітальний ремонт ліфтів вул. Європейська, 34

Ліфт досить складний механізм, який є різновидом підйомника та  являє собою транспортний засіб перерваної дії, призначений для підйому та спуску людей (вантажу) з одного рівня на інший, тому вважається об’єктом підвищеної небезпеки, який неможливо експлуатувати не замінюючи своєчасно необхідні запчастини.

Розуміючи всю відповідальність з експлуатації ліфтів та їх своєчасний ремонт фахівці КП ЖЕО намагаються професійно виконувати свої обов’язки, для комфортного проживання та зручностей мешканців у воєнний стан в країні.

В житловому будинку за адресою: вул. Європейська,34 планувалося виконання капітального ремонту ліфта протягом тринадцяти днів (14.09.2023р – 26.09.2023р.), але завдяки наполегливості та професійності фахівців КП ЖЕО ремонт виконано достроково та технічним експертом введено в експлуатацію 22.09.2023р.

На теперішній час в країні дуже коштовні запчастини, обладнання для ремонту ліфтів та електромереж з електрообладнанням. Сподіваємось, що мешканці будинку замисляться про вчинки, якими руйнують майно будинку. Працюємо далі для мешканців міста та громади.