КП ЖЕО інформує Вас про укладення Додаткової угоди №1 до Типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами

 

Шановні мешканці с-ща. Костянтинівка та с. Іванівка

КП ЖЕО інформує Вас про укладення Додаткової угоди №1 до Типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами

                                                                                

01 липня 2022 р. на сайті Южноукраїнської міської ради за посиланням http://yu.mk.ua/news та КП ЖЕО https://www.kpjeo.mk.ua/ було опубліковано ОГОЛОШЕННЯ, ОФЕРТА до публічного договору та  Типовий індивідуальний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами на території с-ща Костянтинівка та Іванівка.

У зв’язку з необхідністю додаткового часу для узгодження маршрутів вивезення ТПВ та конкретизації рахунків споживачів, виникла необхідність внесення змін до строку набрання чинності Типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, а саме вказано дату набрання 01.09.2022 року, шляхом опублікування Додаткової угоди №1 до Типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Тобто, починаючи з 01 вересня 2022 року кожний власник домогосподарства повинен буде користуватись цією послугою без підписання окремого договору і оплачувати її повністю.

З вказаною Додатковою угодою ви можете ознайомитися на сайті Комунального підприємства «Житлово-експлуатаціне об’єднання» https://www.kpjeo.mk.ua/

 

 ДОДАТКОВА УГОДА №1

до ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ
про надання послуг з поводження з побутовими відходами

 

м. Южноукраїнськ                                                                                       «____» ________ 2022 року

 

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаціне об’єднання», в особі в. о. директора Миронюка Олександра Степановича, що діє на підставі статуту та  розпорядження міського голови від 14.07.2022 №179-р «Про виконання обов’язків директора комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання», розташоване за адресою: 55000, Миколаївська область, Вознесенський район, м.Южноукраїнськ, вул. Паркова,5, з однієї сторони, та індивідуальний споживач, який є власником індивідуального (садибного) житлового будинку/співвласником багатоквартирного будинку, з іншої сторони,   уклали цю угоду   про наступне:

 

  1. Пункт 2 договору викласти в наступній редакції: «Даний договір є публічним договором приєднання, який набирає чинності через 30 днів з моменту розміщення наофіційному веб-сайті Комунального підприємства «Житлово-експлуатаціне об’єднання» або сайті Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, але не пізніше 1 вересня 2022 року».
  2. Пункт 41 договору викласти в наступній редакції: «Цей договір набирає чинності з дня акцептування його споживачем, але не пізніше 1 вересня 2022 року і діє протягом одного року з дати набрання чинності.»
  3. 3. Ця угода вважається укладеною та набирає чинності з моменту опублікування на офіційному веб-сайті Южноукраїнської міської ради Миколаївської області та/або веб-сайті виконавця Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаціне об’єднання».
  4. 4. Усі інші умови Договору залишаються без змін.

 

Реквізити Виконавця:
55000 Миколаївська область м. Южноукраїнськ вул.Паркова, 5 (а/с 94)

р/р UA513264610000026002170080298 в ф МОУ ВАТ Ощадбанк ТВБВ 10014/0134, ЄДРПОУ 31537375 Тел./факс 5-78-18, 5-52-89

 
 
В.о. директора КП ЖЕО___________ Олександр МИРОНЮК

М.П.