Ліфт- це необхідність для мешканців багатоповерхівок, а ми забезпечуємо безперебійну його роботу.

Ліфтовою дільницею у відповідності до затверджених графіків проводиться технічне обслуговування та поточний ремонт ліфтів в житлових будинках та будинках ОСББ, які підписали договір на обслуговування ліфтів з КП «ЖЕО».

Ліфт — один з найскладніших інженерних механізмів житлового будинку, крім того, він є об’єктом підвищеної небезпеки. Ліфтове обладнання складається з безлічі механічних, електричних, електронних складових, від правильної роботи яких буде залежати безпека і комфорт пасажирів. Для обслуговування потрібно висококваліфікований персонал електромеханіків і інженерно-технічних працівників, а так само наявність ремонтної бази і запасних частин. Надійність, комфорт і безпека роботи ліфта  залежить від якості його техобслуговування. І такі фахові працівники та ремонтна база в комунальному підприємстві «Житлово-експлуатаційне об’єднання» сьогодні є.

За кошти місцевого бюджету та кошти мешканців житлових будинків працівниками ліфтової дільниці виконується капітальний ремонт ліфтів. У відповідності до висновків експертного обстеження ліфтового обладнання  замінюються деталі механізмів, змащуються, перебираються. Оновлюється (покраска або заміна панелей) кабіна ліфта. Після капітального ремонту ліфт приймається (перевіряється) експертами з експертно-технічного центру у Миколаївській області та КП «Миколаївліфт», складається акт вводу в експлуатацію ліфта.

Після проведеного капітального ремонту ліфт ставиться на технічне обслуговування.  Електромеханіками комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» завжди вчасно обслуговуються ліфти, тому в нашому місті ліфти завжди в роботі..