Нове обладнання

Раніше Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» виконувало роботи з ремонту покрівлі підрядним методом. В умовах воєнної агресії рф було прийняте рішення, щодо створення бригади покрівельників з власних працівників. Для утримання норм техніки безпеки під час виконання робіт, КП ЖЕО за власні кошти закуплено будівельне обладнання – ремінь безпеки для висотних робіт Yato YT-74220 і  фал рятувальний  та інше потрібне обладнання.

Також КП ЖЕО виконує роботи з ремонту МАФів, фасадів, тротуарних доріжок для цього було придбано новий компресор повітряний Dnipro-M AC-50V, набір пневмоінструменту Dnipro-M AS-5 та бетонозмішувач EW7150 150л 550 Вт .

У зв’язку з великою кількістю придбаної авто та спец техніки з 01.02.2023р. введено окрему дільницю, а саме дільницю механізації. Для ремонту техніки дільницю забезпечено набором професійного інструменту 176 один. ЕТ-7176, окрім цього створено резервний запас автозапчастин.

Для поліпшення виконання електромонтажних робіт КП ЖЕО продовжує придбання електроінструментів: штроборіз «Енргомаш» в комплекті з пилососом Forte (за роки існування КП ЖЕО такий інструмент вперше було придбано) та прес-кліщі гідравлічні YQK-300.

Все це обладнання дасть змогу більш якісного, професійного та своєчасного виконання робіт.