Правила користування каналізацією.

Пам’ятка абоненту.

Правила користування каналізацією.

 Каналізація — складова частина системи водовідведення, завданням, якої є забезпечення своєчасного збору стічних вод, що утворюються в результаті життєдіяльності людини в побуті та на промислових підприємствах, їх швидкому транспортуванню за межі населеного пункту до місця їх очищення, знешкодженню та знезараженню.

Як вчиняє людина, що недооцінює важливість безаварійної роботи системи каналізації? Унітаз і раковина для нього стають мало не сміттєвим контейнером, в які зливаються залишки після приготування їжі, масло і жир зі сковорідок, картопляні очистки, залишки перших страв, кістки, предмети особистої гігієни, будівельні матеріали після ремонту. Неправильне і неакуратне користування системою каналізації порушує режим її роботи, що призводить до засмічення трубопроводів, вилиття стоків в житлові приміщення і на поверхню вулиць.

Якщо всі жителі багатоповерхових будинків та приватного сектору будуть дотримуватися простим правилам користування системою каналізації,  це дозволить уникнути незручностей, пов’язаних з засміченням каналізаційної системи.

 Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»  наполегливо просить Вас звернути увагу на нижче зазначені  Правила користування каналізацією:

—  в унітаз повинні надходити тільки продукти життєдіяльності людини (вода, сеча, випорожнення);

—  інші тверді побутові відходи (папір, очищення, залишки їжі, листя, предмети особистої гігієни, дитячі підгузники, вушні палички та ін.)        викидаються у смітник;

—  залишки масла, жиру з кухонного посуду зливаються в пакети або протираються папером, ганчір’ям і складаються у відро для сміття;

—  для уникнення попадання в каналізацію великих засмічень, використовуйте в кухонних мийках захисні сітки;

—  пральні порошки, інші миючі та чистячі речовини застосовуйте з найменшим дозуванням, зазначеної на упаковці;

—  не зливати в каналізацію фарбу, розчинники та інші хімічно активні, вибухонебезпечні та горючі речовини.