Ремонтні роботи вул. Миру,9, 11, вул. Олімпійська,3

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» продовжує виконувати роботи по ремонту та благоустрою. У квітні місяці працівниками дільниці технічного обслуговування та поточного ремонту сантехнічних інженерних мереж були виконані такі роботи:

  1. вул. Миру, 9, кухня загального користування, праве крило, 1-й поверх – виконано роботи по заміні дефектних дільниць сталевого трубопроводу гарячого та холодного водопостачання Ду 32мм на сучасний, поліпропіленовий трубопровід в межах 1-го поверху в обсязі – 6 м.п. та комплектуючих матеріалів;
  2. вул. Миру, 11, місця загального користування, кухня та санвузол (через сходову клітину), ліве крило, 5-й поверх – виконано роботи по заміні дефектних дільниць сталевого трубопроводу гарячого та холодного водопостачання Ду 15 мм на сучасний, поліпропіленовий трубопровід Ду 20 мм в межах 5-го поверху в обсязі – 20 м.п. та комплектуючих матеріалів;
  3. вул. Олімпійська, 3, 8-й поверх, місця загального користування (санвузол) – виконано заміну дефектної дільниці чавунного каналізаційного трубопроводу ДУ 110 мм на пластиковий трубопровід із збереженням діаметру згідно проекту в обсязі 2 м.п. із фасонними частинами.

Хочемо зауважити, що станом на 01.05.2023р. заборгованість за надані послуги з управління багатоквартирним будинком та за послуги електроенергії за адресами вул. Миру,9 складає 531710,86 грн., вул. Миру, 11 – 78732,45 грн., вул. Олімпійська, 3 – 122106,73 грн. Незважаючи на вищевказану заборгованість КП ЖЕО продовжує виконувати ремонтні роботи та якісно надавати свої послуги. Наголошуємо про необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати за надані послуги.