Шановні мешканці будинків: вул. Молодіжна, № 5 вул. Набережна Енергетиків, № 27

У Ваших будинках, відповідно до ЗУ «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», були створені ОСББ та зареєстровані в державному реєстрі :

вул. Молодіжна, № 5 —  20.02.2019 р. ;

вул. Набережна Енергетиків, № 27- 22.05.2019 року.

Постановою КМУ від 20.04.2016 р. № 301 затверджено Порядок списання з балансу багатоквартирних будинків (далі – Порядок), прийняття якого передбачено ЗУ «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» (№417). Зазначеним Порядком визначено механізм списання з балансу міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, державними підприємствами та органами місцевого самоврядування багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності. Так, відповідно п. 3 Порядок списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою КМУ від 20.04.2016 р. № 301 списання з балансу багатоквартирного будинку міністерством, іншим центральним органом виконавчої влади, державним підприємством або органом місцевого самоврядування, на балансі яких перебувають багатоквартирні будинки (далі — балансоутримувач), у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності (далі — багатоквартирні будинки), здійснюється на підставі прийнятого ними (Южноукраїнською міською радою) рішення про списання багатоквартирного будинку.

Таким чином, колишній балансоутримувач багатоквартирного будинку або особа, яка управляла багатоквартирним будинком до створення ОСББ в цьому будинку, зобов’язаний списати багатоквартирний будинок зі свого балансу, відповідно до рішення Южноукраїнської міської ради про списання з балансу багатоквартирних будинків, передбаченої вищезгаданим Порядком, та передати співвласникам примірник технічної та іншої передбаченої законодавством документації на будинок.

Станом на 15 серпня 2019 року відсутнє рішення Южноукраїнської міської ради про списання з балансу багатоквартирних будинків по вул. Молодіжна, № 5 і по вул. Набережна Енергетиків, № 27 та вказані будинки залишаються на балансі та обслуговуванні КП ЖЕО.

КП ЖЕО зобов’язане продовжувати надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території згідно індивідуальних договорів між мешканцями будинку та підприємством, припинення дії яких на сьогодні не узгоджено!

 

Враховуючи незаконні перешкоджання правлінням ОСББ в обслуговуванні електромереж, ліфтів (об’єктів підвищеної небезпеки житлових будинків!) житлових будинків у відповідності до регламенту перевірок та планових або аварійних ремонтів по вул. Молодіжна, № 5 та по вул. Набережна Енергетиків, № 27, на сьогодні існує можливість виникнення аварійно-небезпечної ситуації та пожежі, або аварійного відключення від електромережі усього будинку!

Такі дії керівництва ОСББ є незаконними та такими, що порушують законодавство України.

Шановні мешканці житлових будинків по вул. Молодіжна, № 5 та по вул. Набережна Енергетиків, № 27 застерігаємо Вас від сплати послуг ОСББ до списання Вашого будинку із балансу КП ЖЕО . Сплачуючи кошти ОСББ до списання з балансу будинку Ви ризикуєте двічі сплатити за одні і ті ж самі послуги.

                                                                                                                                  Адміністрація КП ЖЕО.