Встановлення сміттєвих євро контейнерів смт. Костянтинівка

Шановні мешканці смт. Костянтинівка, в реагування на ваші численні звернення, завдяки зусиллям Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Южноукраїнською міською радою було виділено кошти на придбання сміттєвих євро контейнерів для їх подальшого встановлення в селищі. За цим повідомляємо, що з 25 травня 2023 р. КП ЖЕО розпочало роботи із встановлення контейнерів по території селища на локаціях, визначених старостою.

Дані роботи спрямовані на покращення умов надання послуг та для зручності споживачів. Просимо з повагою віднестися до нашої роботи, не пошкоджувати та не переміщати контейнери із закріплених місць, оскільки їх місця розташування визначені х позиції максимально справедливої рівновіддаленості від домоволодінь споживачів.

Враховуючи вищевикладене доводимо до відома, що з 30.05.2023 р., трактор «Ходити» по селу вже не буде. Замість нього на лінію виводиться сміттєвоз з контейнерною вигрузкою.

СМІТТЯ ВЖЕ НЕ БУДЕ ПОТРІБНО ВИНОСИТИ ПЕРЕД ДВОРОМ!

ПРОХАННЯ ВИКИДАТИ СМІТТЯ У ВСТАНОВЛЕНІ БІЛЯ ВАШИХ ДОМОВЛАДІНЬ СМІТТЄВІ КОНТЕЙНЕРИ!

В КОНТЕЙНЕРИ ЗАБОРОНЕО ВИКИДАТИ ГІЛКИ, ЛИСТЯ, БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ!

ПОРУШЕННЯ ТАКОЇ ЗАБОРОНИ ПРИЗВЕДЕ ДО ШВИДКОЇ ПЕРЕПОВНЮВАНОСТІ БАКІВ, ПОХІДНОЇ ВІД ЦЬОГО АНТИСАНІТАРІЇ, ТА ЗБІЛЬШЕННЯ НОРМ СПОЖИВАННЯ НА ЛЮДИНУ (ЩО ПОТЯГНЕ ЗА СОБОЮ ЗДОРОЖЧАННЯ ВАРТОСТІ ПОСЛУГИ)!

ДУЖЕ ПРОСИМО МЕШКАНЦІВ СЕЛА ВІДНЕСТИСЯ ІЗ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТА ПОВАГОЮ ДО НАШОЇ РОБОТИ. ОСКІЛЬКИ НЕДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ СІЛСЬКИХ МЕШКАНЦІВ ЗВОДИТЬ НАНІВЕЦ ВСІ ЗУСИЛЛЯ ТА ІНІЦІАТИВИ КП ЖЕО.