ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ КП ЖЕО

Основним завданням юридичної служби є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів підприємством, його керівником та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, а також представлення інтересів підприємства в судах.

 

Юридична служба комунального підприємства  «Житлово-експлуатаційне об’єднання»   приймає участь у судових засіданнях, готує та подає пред’явлення до ДВС виконавчих документів, направляє до ЦНАПу запити щодо боржників, веде роботу з боржниками безпосередньо. Робота по підготовці та направлення до суду судових наказів, підготовка та направлення до суду позовних заяв про стягнення  заборгованості, претензійна робота. І це лиш мала доля всієї роботи, яку виконують юристи.

Велика увага приділяється зверненням громадян, адже за кожним зверненням прохання людей про допомогу. Вирішення того чи іншого питання стоїть на контролі і зняття з контролю можливе тільки після виконання піднятої проблеми.